KOKO-logo-black

MIEJSKA MILA 2021

27.06 w Poznaniu odbył się bieg sztafetowy Miejska Mila i tak jak w zeszłym roku drużyna KOKO znów zameldowała się na starcie! (do mety oczywiście również dotarliśmy)
Dla sportowców były biegi, dla głodomorów sałatka z jajkiem i pasta jajeczna, dla spragnionych KOKOwoda, dla smakoszy słodki napój Eggnog, dla dzieci stosy KOKOlorowanek i KOKOgadżety.
Całe wydarzenie odbyło się po to, aby wesprzeć Dom Chłopaków w Broniszewicach! Ekipa KOKO cieszy się, że mogła pomóc!

KOKOchani!

Znacie Czarka Litkę? Tak? Świetnie! Nie? To czas najwyższy go poznać, bo o Czarku będzie coraz głośniej! Czarek to sportowiec, który osiąga KOKOsmiczne sukcesy w wioślarstwie – zarówno w kraju – Mistrzowo Polski juniorów na jedynce oraz Mistrzostwo Polski juniorów na ergometrze wioślarskim, jak i poza nim – Wice Mistrzostwo Europy juniorów na dwójce podwójnej. Czarek to młody chłopak, więc nie ma wątpliwości, że lista osiągnięć będzie się wydłużać! Swoją przygodę z wioślarstwem rozpoczął w wieku 14 lat. Wytrwałość, ciężka praca, treningi, obozy kadry – (tak, Czarek należy do młodzieżowej kadry Polski) – to codzienność naszego sportowca. Przed Czarkiem nowe wyzwania – już na początku lipca wystartuje w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata a niedługo po nich, we wrześniu, weźmie udział w Mistrzostwach Europy organizowanych w Kruszwicy. Nie byłoby sukcesów, gdyby nie ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki – na horyzoncie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, Czarek – trzymamy kciuki! KOKOnsekwentnie do przodu! KOKO wspiera inicjatywy aktywizujące ludzi – KOKO wspiera Czarka Litkę!

RUSZAJ SIĘ Z NAMI! Miejska Mila 2020

Działo się! Co roku uczestniczymy w biegu Miejska Mila, wspierającego Fundację Dar Szpiku,  ale tym razem naprawdę daliśmy czadu. Nie, nie wygraliśmy biegu sztafetowego, chociaż daliśmy z siebie wszystko . Ale wszystkich uczestników nakarmiliśmy po biegu (albo po gapieniu się na biegnących). W naszym KOKO menu znalazła się oczywiście pasta jajeczna oraz sałatka z jajem. Nasz napój regenerujący KOKO szot zrobił furorę – cynamon, miód i jajko. Niektórzy wielokrotnie wracali po kolejną porcję 😊
Odtwórz wideo

FOTO RELACJA

SKOKONTAKUJ SIĘ Z NAMI!

SKROBNIJ KOKOMAILA
ALBO ZADZWOŃ:

[email protected]
M: +48 515 515 519
T: +48 61 285 76 18

NASZE
DANE:

Jantex Polska Sp. z o.o.
Zielniki 42
63-000 Środa Wielkopolska
KRS: 0000441119  |  NIP: 7861616172  |  REGON: 634636224

CZAS NA KOKONWERSACJE!

No dobra, to mów co u Ciebie!
Masz pomysł na szalony event?
Nie wiesz gdzie kupić Koko Jaja?
A może chcesz poklikać tak dla… jaj ? 

No dobra, to mów co u Ciebie! Masz pomysł na szalony event? Nie wiesz gdzie kupić Koko Jaja? A może chcesz poklikać z nami tak dla… jaj ?